english springer spaniel

 

Vítáme Vás na našich webových stránkách. Tyto stránky jsou tak trošku o mě, ale hlavně o mých dvou zlobivcích :) Jeden je „Spící Medvěd“ a druhá je „Andělská Mrcha“ :). Oba jsou to lovečtí psi a taky se tak chovají :) I když…někdo by řekl, že jsou to „gaučáci“, ale můžu s jistotou říct, že takový dojem budí pouze doma.

A teď k nim přibyl ještě jeden malý sladký lumpík:-D

 

Pokud jste právě navštívili tyto stránky, tak sen se stal skutečností. Po velmi dlouhé době, kdy už snad každý náctiletý má svůj blog, jsme si i my založili své stránky. Konečně se skloubila chvíle, kdy si člověk vzpomene, že to vlastně chce udělat, má na to čas a sedí zrovna na netu :) Stalo se a stránky jsou na světě. Pomalu je dávám dohromady. Snad se Vám celkový výsledek bude líbit a opětovně nás a naše psy navštívíte :)

Novinky

28.02.2019 14:11

už ne tak nový člen naší smečky :-)

Po té, co nám odešel za duhový most Benji, jsem ani ne za měsíc našla druhého parťáka nejen pro Kessinku, ale i pro nás :-) Chvíli to trvalo, než se k nám odstal (potíže s naším vozem, tak se hledala alernativa, jak se k nám odstane), ale už je nějaký ten měsíc u nás doma a rozhodně své volby...
10.07.2017 14:39

Benji už s námi nepůjde na procházku

Náhle a nečekaně nás opustil Benji. Je to těžké a bolí to. Byl to nejen parťák do přírody, ale hlavně člen rodiny. Prožila jsem s ním nejen celé studia na VŠ (i na zkoušky mě doprovázel, nejen na jednotlivé hodny), ale byl mi oporou i v nelehkých chvílích mého života. Moc mi chybíš Benji! Nikdy na...
31.12.2015 20:12

Nový rok 2016

Všem svým známým a přátelům přeji vše nejlepší do nového roku 2016 a splnění Vašich tajných přání! Zuzka & Vojta & Benji & Kessi
13.04.2015 15:42

tak a je to tu

A je to tady! :-) Webové stránky Benjiho důvr se budou měnit na Cor Venator. Založila jsem si vlastní chovatelskou stanici a špringři jsou teď evidovaní pod touto CHS. V brzké době dojde k úpravě stránek, tak aby odpovídaly mým představám.
03.04.2015 12:50

pořád se něco děje

Jak už napovídá úvodník, pořád se něco děje. Ať už ve veřejném životě, tak i v osobním. Jedna změna brzy asi nastane, ale na to si budete muset ještě počkat ;-)

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode