english springer spaniel

 

Vítáme Vás na našich webových stránkách. Tyto stránky jsou tak trošku o mě, ale hlavně o mých dvou zlobivcích :) Jeden je „Spící Medvěd“ a druhá je „Andělská Mrcha“ :). Oba jsou to lovečtí psi a taky se tak chovají :) I když…někdo by řekl, že jsou to „gaučáci“, ale můžu s jistotou říct, že takový dojem budí pouze doma.

A teď k nim přibyl ještě jeden malý sladký lumpík:-D

 

Pokud jste právě navštívili tyto stránky, tak sen se stal skutečností. Po velmi dlouhé době, kdy už snad každý náctiletý má svůj blog, jsme si i my založili své stránky. Konečně se skloubila chvíle, kdy si člověk vzpomene, že to vlastně chce udělat, má na to čas a sedí zrovna na netu :) Stalo se a stránky jsou na světě. Pomalu je dávám dohromady. Snad se Vám celkový výsledek bude líbit a opětovně nás a naše psy navštívíte :)

Novinky

29.07.2009 07:31

výstava

Přihlásila jsem Benjiho na Moravskoslezskou národní výstavu psů do Brna. Tak snad se na nás usměje trošku štěstí :) A po dlouhé době se opět uvidíme s našimi kamárady :)
17.07.2009 07:42

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. 17.7.2009 bylo provedeno zkušební spuštění. Snad nám to bude fungovat a novinek nám bude přibývat :)

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode