Kniha návštěv

Datum 02.08.2010
Vložil Zuzik
Titulek Re: Kessi

Všemu necháváme volný průběh (teda až na poslušnost :)) Když se naskytne příležitost, tak ji hned využijeme, ale necháme ji, ať se předvede sama. Občas trošku popostrčíme, nebo ukážeme druhým psem, co s tím, ale žádné násilí. Na videu se střelbou má holka 3 měsíce. Vůbec ji to nerozhodilo. A když doma vysávám, tak ji vůbec netankuje, že má hubici u hlavy. Leží dál a jen čeká, jestil ji pošlu se přesunout někam jinam :)

Datum 29.03.2010
Vložil Eva Ruthless
Titulek Zápis do "Knihy návštěv"

Přeju Vám - i nově zaregistrované chovatelské stanici Benjiho dvůr hodně radosti a naplnění Vašich představ o kynologii a chovatelství.
"Ať žije psí veselost a lidské štěstí!"

Datum 29.03.2010
Vložil Z+P
Titulek Re: Zápis do "Knihy návštěv"

Děkujeme moc! :) Snad se nám bude dařit :) Máme spoustu tajných plánů, tak snad se nám alespoň něco vyplní... :)

Z+P

Datum 22.03.2010
Vložil Pavel
Titulek Pozdrav

Ahoj Zuzko a Peťo, náhodou jsem narazil na vaše stránky a docela koukám jak se vám rozrostla psí smečka a jak krásné zážitky máte. Náhodu jsme si taky pořídili psa :o) Tak vám posílám odkaz https://amyirskysetr.webnode.cz/
Mějte se hezky a myslivosti zdar.
Pavel

Datum 22.12.2009
Vložil Marcela
Titulek hezké

Snad budu mít o Vánocích čas na čtení v sekci "lovy" :-), jen jsem nahlédla a moc s emi to líbí .....když už nemám čas na vlastní stránky :-)). Ať se Vám i psům daří.
Marcela a Péťa s Robčou .

Datum 23.12.2009
Vložil Zuzik
Titulek Re: hezké

Ahojda. Jsem ráda, že se naše stránky líbí :) Snažíme se je postupně aktualizovat, ale někdy to nestíháme ... :) Snad teď přes Vánoce bude víc času a doplníme "fotogalerii" a "lovy". I Vám ať se daří a přeji Vám krásné Vánoce! :)
Zuzka a Petr

Datum 22.12.2009
Vložil Kamil Výšovice
Titulek Foto

Ahoj Zuzko tož sem se sem konečně dostal stránky so moc pěkny je to tu vše široce obsáhli pěkně podrobny a stručny, akorád mě tu chybijo fotografie Zdenoviho divočáká furt se kněmu nemužem dostat tak to prosimtě naprav. Zdravim

Datum 22.12.2009
Vložil Zuzka
Titulek Re: Foto

Ok, podívám se doma do PC a jestli najdu nějakou pěknou fotku Čendy, tak ji sem připíchnu :) Děkuju za pochvalu :)

Datum 05.11.2009
Vložil Zdeněk
Titulek Dosled jelena.

Toho psa trošku znám, je to gaučák a loudí ve sklepě granule,taky brání naši zahradu když nejsme doma- leze přes plot a honí cízí dalmatiny kteří značkují náš plot.Je to tvrdá palice a buldozer,všude musí být první ale v lese je fakt dobrej a to už jsem pár psů viděl.Bohužel se z něho stal příliš brzy dobrej lovec takže na některých zkouškách dělá chyby.Oslintaní a vyčáchlí bažanti a divočáci mu nic neříkají.Vsadím se že zítra až Zuzka přijede vleze do sklepa a sedne si u granulí(Benji).V sobotu ho čeká větší hon na zajíce tak doufám že se předvede on i Zuzka při střílení.

Datum 06.11.2009
Vložil Zuzik
Titulek Re: Dosled jelena.

Njn, byli jsme odhaleni... :( Ale v sobotu si dáme záležet, abychom si naši reputaci napravili! :)

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode