video

Automatická reakce naší fenky po ukázání muflona (je to už jen hlava s dekou, která půjde na preparaci). Bez jakéhokoliv povelu začala hned hlásit.

Kessi a setkáni s Joklíkem :)

Tady je pár videí nácviku aportu srstnaté. Jedná se o atrapu (vycpaný králík o hmotnosti 2,5kg). Benji to má jen jako procvičení jemu známé práce a Kessi se zase trénuje na zkoušky. Vlečku natočenou bohužel nemám. Na videu je vidět pohozená, kdy pes neviděl hod ani směr dopadu a volným hledáním musí "zvěř" najít.

Za kvalitu se omlouvám, je to natočeno na mobil.

Naše špringří slečna se přišla podívat na výcvikový den barvářů. Ve svých 7 měsících předčila téměř polovinu barvářů, kteří se tohoto dne účastnili. Absolvovala jak stopu (stará cca 16 hod a ještě nám k tomu pršelo), tak i hlášení u kusu. Je báječná :)

První "dosled" srnce na zahradě, měla Kessi ve svých 6 měsících a tohle je výsledek :)

 

První setkání s liškou. Nejdříve naježená a pak když viděla, že Benji se toho nebojí a hlásí ji (holomek nechce nosit napůl rozmraženou lišku, jen čerstvě střelenou, tak po mě štěkal, jako jestli jsem se nezbláznila předazovat mu toto?!?!) :)

Celé tohle představení bylo asi 5 min, pak už byla cítit únava.

 

Byli jsem nastřelovat Petrovu kulovnici a vzali jsme Kessinku s sebou. Byli jsme zvědaví, jak zareaguje ve svých 3 a půl měsících. Velice nás překvapila! :) (den před tím byla v blízkosti brokovnice a taky klídeček :) )

 

Benjamin a aport pernaté

Kessi a pernatá

 

Kessi a střelba z malorážky (cca 20m od střelce)

 

Kessi aportuje trofej při střelbě z malorážky (cca 3 měsíce)

odpolední pohoda... 

 

Na naháňce Benji narazil na zhaslou danělu a pěkně nám ji ukázal :)

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode