Kessi

16.6.2012 KV KCHLS Pardubice    rozhodčí: N. Calvert (GB)

Tak jsme se vydali opět na výstavu. Vyrazilo se brzo ráno, abychom to stihli v dostatečném čase a stejně se nám to podařilo téměř na poslední chvíli. Před Jaroslaví se opravovala cesta a pouštělo se kyvadlově. Výstava se konala na zámku v Pardubicích. Z toho mála, co jsme viděli, se mi to tam docela líbilo. Jediné, co to tak trošku kazilo, bylo příšerné horko. Ještě že tam bylo dostatek stromů, které poskytovaly příjemný chladný stín. Který chyběl ve výstavním kruhu. Ale s tím se nic nenadělá. Na výstavě jsem se potkala s Černochama z Ledče a chovatelkou jejich fenečky. Moc příjemné setkání :) Posuzovala nám paní N Calvert (GB). A pro některé byly její posudky více čí méně příjemným překvapením. My dostali Výbornou bez pořadí. Naše klasická vada byla opět ta, že se nechceme předvádět…což je taková „chyba/nechyba“. Hlavní je, že jsme zase výborní :) Jelikož u této rozhodčí jeden nikdy neví…

 

 

 

28.4.2012 Speciální výstava KASS Klokočůvek   rozhodčí: Marie Merchant (AUS)

Po určité odmlce jsme se opět přihlásili na výstavu. Tentokrát na Speciální výstavu KASS v Klokočůvku, kdy rozhodčí byla paní Marie Mechant z Austrálie. Hodně jsem se na tuhle výstavu těšila. Počasí naštěstí vyšlo až moc dobře. Byl krásný slunečný den, teploty tropické až psi plánovali útěk do nebližší vody. Bejiho i Kessi jsem přihlásila do pracovní třídy. A oba si odnesli známku výborná, což mě velice potěšilo. V takové konkurenci a od takové kapacity, jakou je paní Merchant je to skvělý výsledek.

 

pracovní

Cassiopeia z Holubího lesa

Výborná 3

I would like more had, lacks strength of muzzle. Quite a neat outline, moderate angulation fore and aft, she has a strong topline and a free mover EXCELLENT3

 

 

 

 

 

 

Adventní výstava KASS Jistebník - 10.12. 2011

V sobotu jsme se zúčastnili Adventní klubové výstavy KASS v Jistebníku. Posuzovat nám přijel pan Gareth Lawler z Velké Británie.

 

Kessi je samá srandička mimo kruh, ale jakmile tam vlezeme…no představte si asi 5tileté dítě, které v jedné místnosti si bude furt něco povídat, zpívat si, ale jakmile mu řeknete, ať zazpívá před publikem, tak mlčí a nervózně klopí oči. Tak to je asi naše Kessi na výstavě. Nezkušené pískle, které zatím nemá dost odvahy se předvést. Po celou dobu, co jsme běhaly v kruhu, se na mě lepila. I když jsem se jí snažila povzbudit, tak to nepomohlo. A tak i vypadal náš posudek – Exteriérově pěkná fena, dobře stavěná, ale svoje kvality nechce ukázat. Holt budeme muset začít trénovat před nějakým publikem… :)

 

 

 

pracovní

Cassiopeia z Holubího lesa

Výborná 4

well grown bitch, pleasing in head and a lovely expression, well off the bone, she presents a balanced outline, reasonable profile gait, although a little close going away, has qualities to offer, just a little too much of her for me

 

  

 

Klubová výstava KASS Klokočůvek - 30.7. 2011

Velice jsme se těšili na klubovou výstavu a doufali jsme, že nedopadneme jak "sedláci u Chlumce" :-) Rozhodčí, chovatelka Trudy Topliss z Velké Británie, se posuzování zhostila bez zaváhání a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Nám se podařilo získat ocenění Výborná, za což velice děkuji. Takového výsledku si velice vážím. Znamená to pro nás, že naše Kessi není žádná oblůdka ;-)

 

výborná 4 (excellent 4rd)

 

 

DUO CACIB BRNO 5.-6.2.2011

Tento víkend se v Brně konala velká výstava se zahraniční účastí. V sobotu posuzoval pan rozhodčí ze Švédska, Bertil Lundgren a v neděli pan rozhodčí z Norska, P. Iversen. Od obou rozhodčích dostala naše Kessi Výbornou 2. Vytkli nám totiž jen jednu zásadní věc. A to – fena je v blahodárné kondici :). V neděli se ještě připsala menší únava, takže sice Kessi kolečko oběhla, ale trošku tam chyběla ta jiskra. Výborná 2 je ale nádherný výsledek a z posudku je patrné, že kromě mírné nadváhy nám nechybí vůbec nic :) A to je podstatné! :) Slavíme velký úspěch z této výstavy.

 

Sobota – Výborná 2 (excellent 2nd)

Neděle – Výborná 2 (excellent 2nd)

 

Mezinárodní výstava psů Prešov (přesunutá do Košic) 19.2.2011 (International dog show)

Padlo rozhodnutí, podívat se na výstavu do „zahraničí“. S velkým očekáváním jsme vyrazili o půl 5 ráno. Cesta byla dost náročná – sníh, vítr, led… někteří Slovenští řidiči parkovali i na svodidlech… Nám se naštěstí podařilo dojet na místo určení bez nehody a tak akorát. Co jsme však nečekali, byl ten šok z prostředí „výstavní haly“ a ze samotné haly. S pusou dokořán jsme nevěřícně zírali, kam jsme to dojeli. Označení „hala je pri Bl´šáku“, je myslím docela výstižné. Rychle oběhnout kolečko a zmizet, bylo hlavní téma na pořadu dne. Kessi se v kruhu krásně předvedla, i když to prostředí bylo příšerné, přesto rozhodčí udělil V1 a titul druhé feně. I když si myslím, že naše fena byla rozhodně lepší… Ale co už. V2 je taky pěkné :)

excellent 2nd

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode